Portekiz

Pueblo Español - Coveta Fumá, El Campello, Alicante, Spain
3
1
€ 380,000
3713,55
€ 380,000

Property Details


3 yatak odalı harika müstakil villa, iki banyo ve El Campello’nun Coveta Fuma’sında 1 tuvalet, havaalanına 20 dakika ve denizden 200 metre uzaklıkta. Bahçede elektrikli teraslı bir havuza ve deniz manzaralı terasa sahiptir. Tramvay durağına birkaç metre
Giriş katında bir giriş verandası ile çalışma ve servis banyosuna açılan geniş bir salon bulunmaktadır. Buradan mutfaklı geniş bir yemek odasına (seramik ocak, fırın, mikrodalga ve buzdolabı dondurucu.) Kişisel efektler hariç mobilyalar ile birlikte satılır. Yemek odasında gazlı ısıtma ve fırın.
Yemek odasında güneşlenmek ya da yaz aylarında tentelerle akşam yemeği için geniş bir teras vardır. Birinci katta başka bir oda ve başka bir banyo inşa etme potansiyeli olan bir stüdyo ve 40 m2’lik bir teras bulunmaktadır. Teras deniz manzaralıdır.
Bir eksi katta, gömme dolaplara sahip üç adet çift kişilik yatak odası ve iki banyo, biri en-suite ve yeni tadilattan geçmiş bir tane daha bulduk. Oradan asansör kapağına sahip 8 x 4 m2’lik bir havuza sahip bahçeye erişebilirsiniz. Bahçede zeytin ağaçlarından çeşitli ağaçlar var. defne, sahte biber … palmiye ağaçları ve roketlere kadar.
Katta eksi iki, garaj, kiler, depo odaları ve toplantılar ya da oyunlar için büyük bir oda, ayrıca bir çamaşırhane.
Tüm inşaat çok sağlam ve sessiz ve iyi bir mahallede.
Gel gör onu. Beni şimdi ara.

02035654700